Bridgestone Baltics SIA

BATTLECROSS X30

Maastik ootab vallutamist.

Mitmekülgne sooritusvõime
Rehv annab teile kindlustunde, mida te vajate veelgi erinevamate maastike vallutamiseks. Tänu Bridgestone’i seni kõige uuenduslikumale motokrossirehvide tehnoloogiale ei takista teid enam miski.

Lisahaarduvus
Silmapaistev haarduvus ja lineaarne veojõud võimaldavad teil valla päästa oma masina kogu jõu, sest tagatud on selline stabiilsus ja juhitavus, mida motokrossirehvide puhul näeb harva.

Seninägematu stabiilsus
Ülim võime absorbeerida lööke ja põrutusi ning suurepärane kontaktitunnetus teega võimaldavad teil valida rohkemate sõidutrajektooride vahel ning seda eelkõige kurvisõidul või takistuste vältimisel.

Parem juhitavus
Te võite loota paindlikule reageerimisele maastiku läbimisel ning seda isegi muutuvate pinnaolude korral.

Mitmekülgne sooritusvõime
Parem veojõud ja ülim haarduvus võimaldavad teil kasutada Bridgestone’i motokrossirehvide lipulaevaks olevaid rehve veelgi erinevamates oludes, sest see rehv tunneb end koduselt nii pehmel kui ka kõval ja savisel pinnasel.

Optimeeritud profiil ja plokikonstruktsioon suurendavad haarduvust ja stabiilsust pidurdamisel ja kurvisõidul.
Asümmeetriliselt paigutatud küljeplokid võimaldavad progressiivset haarduvust kõikide külgkaldenurkade puhul.
Tagarehvil kasutatud „Convex Castle Block” plokimuster pakub ühtlast haarduvust erineva kattega pindadel.
Plokkide optimeeritud kontsentratsioon suurendab servaefekti, võimaldades sujuvat kiirendamist isegi libedatel pindadel.
Erikujulised jahutussooned („Cooling Fin”-tehnoloogia) võimaldavad jahedal õhul tungida rehvi turvisemustri vahele, et vähendada ülekuumenemist ja tagada pidev sooritusvõime.
Parem veojõud ning esi- ja tagarehvi haarduvus teega kurvisõidul suurendavad kasutusvõimalusi keskmise kõvadusega pinnasest kuni kõva pinnasega maastikuni.
Täpsem info: