Bridgestone Baltics SIA

BATTLECROSS X40

Ükski maastik ei ole teie jaoks läbimatu.

Võimas ja kiire sooritus
Välja töötatud toimima probleemideta ja täpselt ka kõige kõvemal pinnasel, et teil oleks võimalus kogeda tõelist off-road sõitu.

Uskumatu reageerimisvõime
BattleCross X40 on varustatud revolutsioonilise turvisemustriga, mis on välja töötatud ja tõestamist leidnud kõige kõrgetasemelisematel motovõistlustel ning mis võimaldab teil kogeda tipptasemel off-road sõitu.

Paindlik sooritus
Kui rada teeb ootamatu pöörde, pakub BattleCross X40 rehv teile ülihead haarduvust ja manööverdamisvõimet just siis, kui te seda kõige enam vajate.

Vastupidav konstruktsioon
Ka kõige raskem maastik ei saa jagu Bridgestone’i seni kõige tugevamast motokrossirehvist ning seda täna uusimatele rehvisegudele ja konstruktsioonitehnoloogiatele.

Mitmekülgne sooritusvõime
Suurem veojõud ning esi- ja tagarehvi ülihea haarduvus pinnasega võimaldavad Bridgestone'i motokrossirehvide lipulaevaks peetavat rehvi kasutada keskmise kõvadusega pinnasest kuni kõva pinnasega maastikuni.

Optimeeritud profiil ja plokikonstruktsioon suurendavad haarduvust ja stabiilsust pidurdamisel ja kurvisõidul.
Asümmeetriliselt paigutatud küljeplokid võimaldavad progressiivset haarduvust kõikide külgkaldenurkade puhul.
Tagarehvil kasutatud „Convex Castle Block” plokimuster pakub ühtlast haarduvust erineva kattega pindadel.
Plokkide optimeeritud kontsentratsioon suurendab servaefekti, võimaldades sujuvat kiirendamist isegi kõvadel ja kruusastel pindadel.
Erikujulised jahutussooned („Cooling Fin”-tehnoloogia) võimaldavad jahedal õhul tungida rehvi turvisemustri vahele, et vähendada ülekuumenemist ja tagada pidev sooritusvõime.
Parem veojõud ning esi- ja tagarehvi haarduvus teega kurvisõidul suurendavad kasutusvõimalusi kõval pinnasel.
Täpsem info: