Bridgestone Baltics SIA

Motocross M203/M204

Nüüd saavad motokrossihuvilised valida ühe rehvi, mis tagab tippsoorituse kõikides pehme pinnasega tingimustes, alates vihmase päeva mudast või liivast kuni paakunud savipinnani: see on uus M203/M204 duo.
Euroopas väljatöötatud ja koos MX-klassi tippsõitjatega testitud M203/M204 on tuletatud Bridgestone’i parimast motokrossitehnoloogiast. Rehv on projekteeritud selleks, et aidata sõitjatel oma masina võimsust maksimaalselt ära kasutada.
M203 esirehvil on ühesuunaline rotatsioon-plokkmuster, mis kindlustab suurepärase haarduvuse, stabiilsuse ka maksimaalsel pidurdamisel ning usaldusväärse kontaktitunnetuse ka suure kaldenurgaga kurve läbides. Tühikute täiustatud absorbeerimine rööbastes sõites annab sõitjale ka rohkem võimalusi agressiivseks sõidustiiliks.
M204 tagarehv annab tänu spetsiaalsele konstruktsioonile tugeva külghaarduvuse ja veojõu ka uusimatele, äärmiselt võimsatele neljataktilistele tsiklitele, väga erinevatel pinnastel. Sõitja märkab paranenud libisemiskontrolli, mis avaldub ka väga tihketes kurvides.
Täpsem info:
Motocross M203/M204

Klikkige suurendamiseks