Bridgestone Baltics SIA

Trail Wing TW301/TW302

Motoseiklusteks eriti vastupidavate rehvidega.
Linna- ja maastikuratturitele.
Trail Wingi üldine sooritusvõime, spetsiaalsed plokid ja koostesegud annavad meeldejääva sõiduelamuse nii tänavatel kui ka teedeta maastikul.

Trail Wing TW301 ja TW302 on maastikutüüpi rehvid, rõhuasetusega tänavasõidul. See muudab need eriti otstarbekaks mootorratturitele, kes kasutavad oma maastikurattaid peamiselt linnakeskkonnas. Märkimisväärset tähelepanu on pööratud mustri tasakaalustatusele, kujule ja koostesegule, et vähendada märja pinnakatte puhul tavateedel sooritusvõime erinevusi. Rehv käitub esmaklassiliselt ka kanalisatsioonikaevu kaant kohates ja värvitud tänavapindadel.

Muster
Oleme ajakohastanud ka rehvide mustrikujunduse tõhusust, suurendanud vastupidavust rentslitest tingitud kulumisele ning vähendanud suurtel kiirustel tekkivat lenkstangi vibamist. TW301/TW302 rehvid säilitavad maastikurehvi välimuse, kuid pakuvad tegelikult suurepärast tänavasõidukogemust. Keskplokid tagavad otsesõidul rehvi stabiilsuse ja on projekteeritud taluma ebakorrapärast kulumist. Ääreplokid on hoolikalt kavandatud tõhusaks haarduvuseks kurvide võtmisel ning maastikusõidul.

Konstruktsioon
Tagarehvide DTC tehnoloogia soodustab kõrget läbisõitu ja head haarduvust kurvides. TW302 on ainus Trail Wing protektorimuster, mis on valmistatud DTC tehnoloogia abil, muutes TW301/302 kombinatsiooni üheks Bridgestone’i Trail Wing rehvide kvaliteetsemaks tootesarjaks.
Täpsem info:
Trail Wing TW301/TW302

Klikkige suurendamiseks