Bridgestone Baltics SIA

BT-011

Kuidas saavutada parem haarduvus ilma juhtimishõlpsust kaotamata? Uus Battlax BT-011 on Bridgestone'i vastus sellele põlisele küsimusele. Uusimate rehviarendustehnoloogiate põhjal projekteeritud Battlax BT-011 on osa uue põlvkonna Battlax-rehvisarjast, mis avardab kõikide soorituskriteeriumite perimeetrit: haarduvust, kontrollitavust, stabiilsust suurtel kiirustel, sooritusvõimet märjal teekattel ning tasakaalu. BT-011 on uus standard 21. sajandiks.

Koostesegu
Spetsiaalselt selle tootesarja jaoks välja töötatud uus ränisegu annab BT-011 rehvidele senisest parema, esmaklassilise haarduvuse nii kuival kui ka märjal teekattel, sealjuures kõrgkiirustel vastupidavust ohvriks toomata.

Profiil
BT-011 optimeeritud profiil tagab maksimaalse ja püsiva surve rehvi kontaktpinnale kõikide kaldenurkade puhul, parandades seega nii rehvi haarduvust kui ka tsikli kontrollitavust. See osutus võimalikuks üksnes 3D-CTDM, tänapäeval kasutatavate arvutiprogrammide seas ühe täiuslikuma ja komplekssema programmi keeruka optimeerimise abil. Pärast dünaamilist kolmemõõtmelist analüüsi maksimeerib 3D-CTDM külgjäikuse (haarduvuse) ja säilitab kurve läbides ühtlase kontaktsurve kõikide kaldenurkade puhul (neutraalne käsitsemine).

Muster
Esirehvi protektorimuster on välja töötatud veel ühe Bridgestone'i täiustatud digitaalse tehnoloogiaprogrammi, nimelt rehvide vesiliu simulatsiooniprogrammi abil. Kõik sooned on disainitud kõige tõhusamal moel vetthajutavaks. Esirehvi lohisemiskindlad „plokid” moodustavad pinnakattega katkematu ja pideva kontakti. Koos 3D-CTDM programmi abil disainitud profiiliga lahendab see unikaalne esirehvi muster kõik mootorratta kontrollitavuse või haarduvusega seostuvad probleemid.
Täpsem info: