Bridgestone Baltics SIA

BT-012

Battlax BT-012 on uusim Z-reitinguga radiaalrehv, mis on projekteeritud sportliku saavutuse maksimeerimiseks harilikel tänavasõidutingimustel, seejuures rehvi kulumiskindlust ja turvalisust ohvriks toomata. Uusimate Bridgestone’i tehnoloogiatega varustatud ja BT-010 tehniliste omaduste põhjal välja töötatud Battlax BT-012 täiendab tänapäevaseid hüper-sport mootorrattaid kõigi rehvidelt nõutavate omadustega.

Koostesegu
Spetsiaalselt selle tootesarja jaoks välja töötatud uus ränisegu annab BT-012 rehvidele senisest parema, esmaklassilise haarduvuse nii kuival kui ka märjal teekattel, sealjuures kõrgkiirustel vastupidavust ohvriks toomata.

Profiil
BT-012 optimeeritud profiil tagab maksimaalse ja püsiva surve rehvi kontaktpinnale kõikide kaldenurkade puhul, parandades seega nii rehvi haarduvust kui ka tsikli kontrollitavust. See osutus võimalikuks üksnes 3D-CTDM, tänapäeval kasutatavate arvutiprogrammide seas ühe täiuslikuma ja komplekssema programmi keeruka optimeerimise abil. Pärast dünaamilist kolmemõõtmelist analüüsi maksimeerib 3D-CTDM külgjäikuse (haarduvuse) ja säilitab kurve läbides ühtlase kontaktsurve kõikide kaldenurkade puhul (neutraalne käsitsemine).

Konstruktsioon
Tagarehvide monospiraalne vöökonstruktsioon parandab amortisatsiooni ja stabiilsust suurtel kiirustel.

Muster
Esirehvi protektorimuster on välja töötatud veel ühe Bridgestone'i täiustatud digitaalse tehnoloogiaprogrammi, nimelt rehvide vesiliu simulatsiooniprogrammi abil. Kõik sooned on disainitud kõige tõhusamal moel vetthajutavaks. Esirehvi lohisemiskindlad „plokid” moodustavad pinnakattega katkematu ja pideva kontakti. Koos 3D-CTDM programmi abil disainitud profiiliga lahendab see unikaalne esirehvi muster kõik mootorratta kontrollitavuse või haarduvusega seostuvad probleemid. Tagarehvi agressiivne muster annab kurvides parema veojõukontrolli. Peamine diagonaalsoon tagab optimaalse jäikuse ja tõhusa soojusemissiooni, mis tähendab paremat vastupidavust suurtel kiirustel.
Täpsem info: