Bridgestone Baltics SIA

BT-014

Bridgestone'i MotoGP’l osalemise kogemusest tuletatud tehnoloogiaid ühendav Battlax BT-014 radiaalrehvide sari on välja töötatud hüpersport-koopiatsiklite tänavasoorituse maksimeerimiseks. Uus rehvisari annab aastaringseid eeliseid märjal ja kuival rajal, parandab haarduvust, stabiilsust, rehvide vastupidavust ja sõidumõnu.
Nii esi- kui ka tagarehvides on kasutusel uued rehvisegud ja karkassikonstruktsioonid. Tagarehvides kasutatakse Cap-and-Base konstruktsiooni – lisatud on alumine kiht, mis tagab tõhusama amortisatsiooni. Optimaalse lineaarsuse saavutamiseks rakendatakse täiendavates rehvimustrites suunatud soonte segu, et kontrollida kurvisõidul tekkivat deformatsiooni laias kaldenurkade ja kiiruste vahemikus.
Esirehvi protektori keskosas olevad S-kujulised soonepikendused soodustavad ratta paremat juhitavust ja vähendavad ratta vibamist. Tagaratta puhul kindlustavad keskosa siksakilised sooned vihmavee tõhusa ärajuhtimise ja madalama mürataseme.
Bridgestone'i kõrgpinguldatud nööridega HTSPC (High Tensile Super Penetrated Cord) terasest monospiraalne vöökonstruktsioon annab BT-014 tagarehvi korpusele suurema survejäikuse, mis vähendab rehvi kontaktpinna deformeerumist. Lisaks tõstab tugevdatud vöötsarrus vastupidavust külgdeformatsioonile. Kuna koormuse varieerumine mõjutab sellist rehvi vähem, taastub selle kuju pärast deformeerumist kiiremini, andes kurvides ja sirgjoonelisel kiirendamisel parema stabiilsuse.
Täpsem info: