Bridgestone Baltics SIA

BT-020

Battlax BT-20 põhiomadused on sõidumugavus, stabiilsus suurtel kiirustel ja suur läbisõit – kõik vajalikud eeskätt maanteesõiduks mõeldud rehvide puhul. Äsja turule jõudnud BT-20 täitis kõik tehnilised kõrgsoorituse nõuded, mis avaldub kõige ilmekamalt märgade teeolude puhul.
Kuid selle rehvisarjaga tahtis Bridgestone parandada ka oma maanteesõidurehvide välimust ning pakkuda lisaks turvalist ja mugavat tunnetust, et sõitu nauditavamaks muuta. Bridgestone’i ettepanek on BT-020 – pikamaareiside uus visioon.

Koostesegu
BT-54 põhine ränisegu tõstab sooritusnäitajaid märjal teekattel ja suurendab läbisõitu.

Profiil
CTDM tehnoloogia abil loodud rehvi suurem koonusraadius ja ainulaadne löögivastane profiil kindlustavad maanteekiirustel parema stabiilsuse.

Konstruktsioon
Bridgestone’i patenteeritud Kevler monospiraalne Mono Spiral Belt tagab sõidumugavuse.

Muster
Kaks keskjoont ja kõrge nurgaga sooned eemaldavad tõhusalt kogu vihmavee. Esirehvi oskuslikult paigutatud päri- ja vastassuunalised sooned moodustavad paremat haarduvust soodustavaid lohisemisblokeeringuid ja tagavad kõrge veojõu.
Tagarehvide kavandamisel on arvesse võetud kindlat vormi ja funktsionaalsust. Peamised diagonaalsooned eemaldavad vihmavee, optimeerivad jäikust ja annavad samal ajal uuele Battlax rehvile kunstipärase välimuse. Veerepinna serval olevad peened sooned haarduvad kurvides ja annavad kurvisõidu ajal mootorratturile tagasisidet.
Täpsem info: