Bridgestone Baltics SIA

BT-090

Bridgestone tutvustab uut BT-090 rehvisarja keskmise võimsusega mootorratastele. Uusimate tehnoloogiate kasutamise abil rafineeritud BT-090 on ideaalne agressiivseks sõiduks nii ringrajal kui ka tänaval. Rehvi jäikus toob esile parema kontaktitunnetuse kurvides, parandades libisemiskontrolli eelkõige võidusõidu ajal. Uus koostesegu ja protektorimuster tagavad parema haarduvuse ja tsikli kontrollitavuse nii kuivades kui ka märgades tingimustes. Lisaks on tsikkel suurtel kiirustel stabiilsem ja esirataste vibamine väiksem, muutes sõidu sujuvaks ja suurendades sõidumõnu.

Koostesegu
Kõrghaarduvusega koostesegu keskklassi mootorratastele. Säilitab ülihea haarduvuse paigaltvõtust peatumiseni, keskkonna temperatuurist olenemata.

Muster
Uus rehvimuster optimeerib nii rehvi püst- kui ka põiksuunalist jäikust. Veerepinna serva soonte väiksem arv võimaldab paremat haarduvust kuival pinnakattel ja suurendab tsikli kontrollitavust kurvides; keskosa arvukamad sooned tagavad parema sooritusvõime märgades oludes.

Profiili ja mustri mõju
Külgseinte piirkonnas suurem jäikus parandab haarduvust kurvisõidul. Parem libisemiskontroll võimaldab hõlpsamini õiget trajektoori järgida. Lisaks on tsikkel suurtel kiirustel stabiilsem ja esirataste vibamine väiksem, muutes sõidu sujuvaks ja suurendades sõidumõnu.

Konstruktsioon
MSB Kevlar (tagarehvid)
Täpsem info: