Bridgestone Baltics SIA

BATTLAX SC ECOPIA

Samasugune uskumatu sooritusvõime, kuid väiksema kütusekulu ja heitkoguste hulgaga.

Tasakaalustatud sooritusvõime
"Battlax SC Ecopia rehv on tõeline läbimurre maksirollerite rehvide hulgas, pakkudes oluliselt paremat kütusesäästlikkust sama hea juhitavuse juures.*
* Võrreldes Battlax SC rehviga."

Väiksem veeretakistus
Täpsemalt öeldes on veeretakistus kuni 15% väiksem. Sellest tulenevalt on kütusekulu ja CO2 heitkoguste hulk väiksem, kuid ohutuses ja sooritusvõimes järeleandmisi ei tehta.

Turvaline juhitavus
Nautige samasugust uskumatut stabiilsust, haarduvust ja mugavust, mida te ootaksite Bridgestone’i preemiumklassi rollerirehvidelt. Need rehvid tagavad sujuva, kerge ja turvalise sõidu märgade ja kuivade teeolude korral.

Suurepärane haarduvus
Kihutage läbi linnadžungli ja lisage gaasi järskudes kurvides teadmisega, et Battlax SC Ecopia rehvidega saate te pidama siis, kui vaja. Nende rehvide pidurdusmaa on üks lühemaid oma klassi rehvide hulgas.

Rehvi pikem tööiga
Säästke raha kahekordselt: seda tänu väiksemale kütusekulule ja ka rehvi pikemale tööeale. See on kasulik nii teie rahakotile kui ka keskkonnale.

Patenteeritud NanoPro-Tech™ tehnoloogial põhinev uuenduslik rehvisegu vähendab veeretakistust kuni 15%.
Monospiraalse vöö (Mono Spiral Belt, MS-Belt) kasutamine rehvi konstruktsioonis vähendab rehvi deformeerumist, mis omakorda minimeerib sisemise hõõrdumise ja säilitab rohkem energiat edasiliikumiseks.
Kõrgpinguldatud nööridega (High Tensile Super Penetrated Cord, HTSPC) konstruktsioon vähendab rehvi deformeerumist, mis omakorda vähendab veeretakistust ja kulumist. Nii kestavad teie rehvid kauem ja kulutavad vähem kütust.
Optimeeritud plokkide ja soonte paigutus tagab ülihea haarduvuse ning usaldusväärse pidurdamise, kiirendamise ja juhitavuse.
Vee kõrvalejuhtimiseks mõeldud laiad sooned aitavad rattal kindlalt teel püsida ka märgades oludes, tagades kindla juhitavuse ja suurepärase manööverdusvõime.
Väiksem kütusekulu ja rehvi pikem tööiga võimaldavad teil säästa raha ja vähendada oma CO2-jalajälge, tegemata seejuures järeleandmisi ohutuse või sooritusvõime arvelt.
Täpsem info:
BATTLAX SC ECOPIA

Klikkige suurendamiseks
BATTLAX SC ECOPIA Rear

Klikkige suurendamiseks