Bridgestone Baltics SIA

BATTLAX R10 EVO

Sellest tuleb üks põnev sõit.

Tõeline võidusõidukogemus
On aeg piire edasi nihutada uusimate Battlax Racing R10 EVO rehvidega. Revolutsiooniliste konstruktsiooni- ja segutehnoloogiate ühendamine võimaldab teil oma ratta proovile panna.

Uskumatu kiirus kurvisõidul
Soovite kurve kiirelt läbida, justkui neid polekski? Usaldage Bridgestone’i uudseimat MotoGP™ tehnoloogiat, et teie tee oleks kurvideta.

Ülihea juhitavus
Just siis, kui te arvasite teadvat, mida kujutab endast täpne juhitavus, muudab Bridgestone teie arusaama täielikult. Kuna esirehv haardub nüüd kurvisõidul paremini ja tagarehvi haarduvus on kogu sõidu vältel ühtlasem, on teil võimalik valitseda oma ratast varasemast kindlamalt.

Seninägematu paindlikkus
Kas te soovite, et teil oleks suurem sõidutrajektooride valik ning võimalus nihutada kurvi haripunkti ettepoole ja väljuda kurvist kiiremini? Nüüd on see võimalik! Battlax R10 EVO rehvid pakuvad teile vajalikku haarduvust just siis, kui te seda vajate.

Ühtlane juhitavus
Kasvatage endas seda usaldust ja kindlustunnet, mida te vajate, et võtta oma rattast ja teest maksimum. See on võimalik tänu ühtlasele haarduvusele kõikidel temperatuuridel. Rehvi pikem tööiga on lisaväärtus.

Esirehvi 10% suurem kontaktpind tagab märkimisväärselt parema haarduvuse kurvisõidul ja kiiremad ringiajad.
Tagarehvi tõhustatud kontaktpind parandab veojõudu ja külghaarduvust ning tagab ühtlase juhitavuse kõikide külgkallete puhul ja kõikides temperatuurivahemikes.
Uudne MotoGP™ segutehnoloogia pakub optimaalset soojenemisaega ja seda juba stardijoonelt.
Hoolikalt läbimõeldud 3D-sooned tagavad maksimaalse pidurdusstabiilsuse, võimaldades teil veelgi suurema kiirusega ja hiljem kurvi siseneda.
Optimeeritud vertikaalsed sooned pakuvad ülimat libisemiskontrolli kurvi sisenemisel ja suurepärast juhitavust kogu kurvisõidu jooksul.
Parem külghaarduvus ja pikisuunaline haarduvus annavad teile rohkem võimalusi trajektoori valimisel ja võimaldavad nihutada kurvi haripunkti ettepoole, et kurvist kiiremini väljuda.
Täpsem info: