Bridgestone Baltics SIA

BATTLAX S20 EVO

Parim Hypersport-rehv muutus veelgi paremaks.

Oivaline sooritusvõime
Kiirus, kiirus ja veel kord kiirus. Battlax Hypersport S20 EVO rehv on veelgi parem oma juba silmapaistvast eelkäijast, pakkudes Bridgestone’i MotoGP™ rehvitehnoloogiast tulenevaid parimaid omadusi.

Suurepärane juhitavus
Tunnetage oma sõrmedega jõudu igas kurvis. Kerge manööverdamine kurvides, tagarehvi silmapaistev haarduvus ja veelgi parem stabiilsus lubavad teil katsetada oma ratta ja tee piire.

Rehvi pikem tööiga
Revolutsiooniline konstruktsioon ja uudne segutehnoloogia pikendavad rehvi tööiga ning sõidutavad teid kaugemale kui kunagi varem.

Ülihea haarduvus
Kogege erinevust, mida pakuvad rehvid, mis tõepoolest haarduvad teega, võimaldades seninägematut kiirendust ja pidurdamist ning ülimat manööverdamisvõimet.

Usaldusväärne toimimine märjal teekattel
Märja tee tõttu sõit tegemata ei jää! Battlax Hypersport S20 EVO rehv toimib väga hästi ka märgades oludes, tagades stabiilse ja usaldusväärse pidurdamise ja juhitavuse kõikide teeolude korral.

Tuunitud viiekiuline rehvivöö parandab märkimisväärselt esirehvi jäikust, võimaldades sel moel ülihead reageerimist mootorratturi soovidele ja tagades suurepärase juhitavuse.
Tagarehvi paksem siseserva täidis ja paindlik rehvivöö tagavad parema vertikaal- ja külgjäikuse.
Tagarehvi puhul kasutatav viiekihiline rehvisegu (5LC) koos NanoPro-Tech™ tehnoloogiaga aitab tagada suurepärase haarduvuse märjal ja kuival teekattel, pikendades samas olulisel määral rehvi tööiga.
Sügavad kesksooned tagavad maksimaalse kindluse saavutamiseks ülihea haarduvuse märjal teel.
Servadel paiknevad hoolikalt kavandatud sooned pakuvad ennenägematut stabiilsust ja kontakti kurvisõidul ning seda isegi järskudes kurvides.
Optimeeritud kontaktpind suurendab haarduvust nii märgades kui ka kuivades oludes, tagades sel moel ülihea stabiilsuse ja kindla juhitavuse suurel kiirusel.
Täpsem info: