Bridgestone Baltics SIA

BT-021

Olles kehtestanud maineka sportliku maanteesõidurehvide BT-020 (NT) sarjaga ülemaailmsed sooritusstandardid, astus Bridgestone nüüd veel sammu võrra kaugemale, rajades selle põhjal uue Battlax BT-021 – tõeliselt luksusliku sportrehvi kindla esirattatunnetuse ja suurepärase stabiilsusega nii kiirteel kui ka kurvilisel teel, tugeva haarduvusega nii kuivades kui ka märgades oludes ning tipptasemel amortisatsiooniga mugavateks pikamaareisideks. Battlax BT-021 ületab oma eelkäija BT-020 kõikide peamiste näitajate poolest, kaasa arvatud pikem läbisõit iga sõidustiiliga.
BT-021 on Bridgestone’i esimene tootesari, kus nii esi- kui ka tagarehvides kasutatakse monospiraalset vööd (MSB Belt). Kõrgpinguldatud nööridega HTSPC (High Tensile Super Penetrated Cord) optimaalse jäikusega MSB-konstruktsioon parandab stabiilsust ja amortisatsiooni, viies mõlemad tipptasemele.
Sarja iseloomustab esirehvi uudne kaldmustriga kujundus koos laiade ristuvate kesksoontega, mis muudab tsikli käsitsemise äärmiselt hõlpsaks ja parandab juhtimistäpsust. Võrreldes BT-020 sarjaga, mida uudne rehv asendama hakkab, näitavad läbisõidutestid ka rehvide oluliselt suuremat vastupidavust ebakorrapärasele kulumisele.
Tagarehvi veerepinna otse-ja kurvisõidu alane SACT-konstruktsioon (Straight and Cornering Technology) koos Cap-and-Base tehnoloogia ja kahekomponentse turvisega tagab tänu protektorimustri serva kõrghaarduvusega materjalile mootorratta kindla kontrollitavuse kurvisõidus, samal ajal muudavad kõvem keskjoon ja aluskiht veerepinna piisavalt jäigaks, et parandada haarduvust ja tõsta rehvi kulumiskindlust. Stabiilsust ja vetruvust tõstab pehme kahekihilise konstruktsiooni jaoks äsja välja töötatud rehvi siseserva väline vööttäidis. Tagarehvi kujunduses võimaldab rehvi keskosa veidi negatiivne suhe pinnakattega haarduda suuremal veerepinna osal, tõstes läbisõitu ja vastupidavust ning vähendades samal ajal õhumuhkudest tekkivat rehvimüra.
Uus Battlax BT-021 rehvisari on mõeldud laias vahemikus raskematele sportliku maanteesõidu mootorratastele (600 cc kuni 1200 cc), pakkudes maanteekiirustel suurimat võimalikku mugavustaset ja põnevat, kuid kindlat kurvitunnetust väiksematel teedel, kõikides tingimustes ja iga ilmaga. Rehvid on saadaval viies esirattasuuruses ja seitsmes tagarattasuuruses, asendades probleemitult kõik senised Battlax BT-020 rehvid.
Täpsem info: