Bridgestone Baltics SIA

Battle Wing BW501/BW502

Sportlikum sõit ilma haarduvuses, stabiilsuses ja kulumiskindluses hinnaalandust tegemata
Bridgestone on turule toonud uue Battle Wing BW501 ja BW502 sarja rehvid, mille sihtrühmaks on järjest kasvav veteranidest motomeeste kogukond.
Veteranid on kogenud sõitjad, kelle jaoks motomaailm on eluviis. Linnatänavatest ja kiirteedest kuni teedeta maastike ja mägiradadeni, igal pool otsivad nad oma sõiduseiklusest maksimaalseid elamusi. Nad tahavad maastikusõidu suutlikkust ja kuvandit – toomata seejuures ohvriks ühtki tänavasõidu rehvi peamist soorituskriteeriumi.
Just neile töötas Bridgestone välja Battle Wing sarja, Trail Wing rehvide edasiarenduse, mis on mõeldud spetsiaalselt uusimate seikluslike sportrataste kasutajatele. Neis rehvides on karm ja jõuline off-road stiilis välimus ühendatud on-road rehvide kõrgema sooritusvõime, pikema kasutusaja ja mugavama sõiduga.

Esiratta parem haarduvus ja käsitsemine
BW501 esirehvi protektorimustril on iseloomulik maastikurehvi välimus, kuid 21% negatiivse suhte ja 5 mm sügavuse protektoriga saavutab see pinnakattega suurepärase kontakti, mis tagab rehvi parema haarduvuse ja suurema kulumiskindluse. Märjal pinnakattel haarduvust on parandatud V-kujulistest soontest mustrisse paigutatud lühikeste diagonaalsoonte ning spetsiaalse kõrghaarduvusega koostesegu kasutamisega. Uudne profiil ja ridamisi nurga all paiknevad baassooned annavad tsiklile parema ja sportlikuma kontrollitavuse ning tugevama kontaktitunnetuse pinnakattega.

Tagaratta suurem stabiilsus ja parem haarduvus märjal pinnakattel
Battle Wing BW502 sarja tagarehvidel on optimeeritud profiil, kus on kasutatud kõrgpinguldatud nööridega HTSPC (High Tensile Super Penetrated Cord) konstruktsiooni ja uut terasest monospiraalset (MSB) vööd. See annab rehvile suurema survejäikuse ja kontaktpinna deformatsioon on väiksem, muutes tsikli märkimisväärselt stabiilsemaks ja takistades ebakorrapärast kulumist. Need omadused ilmnevad eriti kaalukalt kurvisõidul ja suure kiirusega otsesõidul. 16% tühiku ja materjali suhe, spetsiaalne koostesegu ja diagonaalsed baassooned tagavad silmapaistvalt hea haarduvuse märjal pinnakattel, 9 mm sügavune protektorimuster aga kindlustab rehvi pika kasutusaja.

Rehvisarja esimeses turuletoomise etapis on Bridgestone’i uued Battle Wing rehvid maastikumootorratastele saadaval enamlevinud mõõtmetes 110/80R19 and 150/70R17 ning on suurepäraseks täienduseks tsiklitele nagu Honda Varadero, Suzuki V-Strom, BMW R1150/1200GS, Kawasaki KLV1000, Triumph Tiger ja Aprilia Caponord. Ülejäänud rehvisuurused tuuakse järk-järgult turule sel ja järgmisel aastal.
Täpsem info:
Battle Wing BW501/BW502

Klikkige suurendamiseks
Battle Wing BW501/BW502 Rear

Klikkige suurendamiseks