Bridgestone Baltics SIA

Bridgestone’i toodetud rehvidel jõuavad inimesed alati kohale.

Meie tegevuse parimaks tulemuseks on inimeste ja asukohtade ühendamine oma toodete kaudu. Bridgestone’i rehvid viivad teid nurgapealsesse poodi või maailma lõppu, kuhu iganes soovite. Teie sõidud tagame meie.

Ent elutee on tulvil üllatusi, inimesi, kohti ja ootamatult muutuvaid tooteid. Tore on teada, et üks asi jääb püsima – meie toodete kompromissitu kvaliteet. Alates ajast, mil ettevõtte looja Shojiro Ishibashi valmistas 1931. aastal oma esimese rehvi ja unistas „ühiskonna teenindamisest kõrgekvaliteetsete toodetega”, innustas ta oma järglasi tegema seda sama. See ongi põhjuseks, miks Bridgestone’i insenerid teavad, et kui nad tahavad leida uudseid lahendusi, tuleb vaadelda ka probleeme uue nurga alt. Ja seda me teeme, esitades iga päev väljakutseid kasutusel olevale tehnoloogiale, et aidata teil sammu pidada tänapäeva kiirelt edasiliikuvas maailmas.

Bridgestone mõistab, et meie tooteid hindate ainult teie oma kogemuse põhjal, seepärast teeme kõik, et see niipea ei ununeks. Istuge rooli ja saate teada, mida need väärt on. Me viime teid turvaliselt ja sujuvalt kohale, kuhu iganes te minna tahate.

Vaadake üle kogu tootesari ja avastage, kuidas me teie eest hoolitseme.