Bridgestone Baltics SIA

Bridgestone’i Run Flat rehvid

Iga päev nõuavad juhid oma autodelt üha rohkem ja rohkem turvalisust, mugavust ja tõhusust. Bridgestone rahuldab need vajadused otseselt oma teedrajava Run Flat (RFT) tehnoloogiaga.

Bridgestone’i Run Flat rehve paigaldatakse nii praegu kui tulevikus järjest enam esmaklassi autodele.
Turvaline teile ja turvaline teistele teedel liiklejatele
Bridgestone’i Run Flat rehvid võimaldavad teil ohutult oma teekonda jätkata isegi siis, kui rehv äkki tühjeneb. Run Flat rehvi võime rõhu kadumisel viivitamatult reageerida hoiab sõiduki tõhusalt kontrolli all ja hoiab ära võimalike saatuslike olukordade tekkimise.

Lõpp ohtlikele teeäärsetele rattavahetustele
Bridgestone’i Run Flat rehv võimaldab mugava ja ohutu sõidu jätkamist kiirusega 80 km/h veel 80 km. Nii jõuate sihtpunkti, ohutusse kohta või Bridgestone’i müügiesinduseni.

Suurenenud tõhusus ja mugavus
RFT välistab vajaduse tagavararatta kaasavedamiseks, vähendab auto kaalu ja pakub lõppkasutajale rohkem ruumi pagasi paigutamiseks ning tootjale rohkem võimalusi auto konstrueerimiseks.

**Bridgestone’i Run Flat rehvid sobivad üksnes rehvirõhu kontrollsüsteemiga (TPMS) varustatud sõidukitele.

Rohkem teavet Run Flat rehvide kohta leiate meie vastavalt veebilehelt.

Bridgestone on välja arendanud üleeuroopalise teenindusvõrgu, mis pakub RFT-varustusega autodele parima kvaliteediga seadmeid ja teenindust.


Bridgestone soovitab tungivalt, et RFT paigaldatakse üksnes sõidukitele, millel need on algvarustuses (kas standard- või valikvarustuses). Sõidukile paigaldatud Run Flat rehvide (standardsete või valikuliste) puhul peab see alati olema varustatud rehvi rõhku jälgiva hoiatussüsteemiga.
Teavet Bridgestone’i Run Flat rehvide viimaste remonditingimuste kohta saate otse Bridgestone’ist või igast Bridgestone’i volitatud RFTde müügiesindusest.