Bridgestone Baltics SIA

Millised sõiduvahendid Bridgestone

Mis on Bridgestone’i tugirõngas?

Bridgestone’i tugirõngas (Support Ring) on ainulaadne RF-rehvide süsteem, mis laseb teil sõitu jätkata isegi tühja rehviga
   
Bridgestone Support Ring Bridgestone Support Ring
   
Millised on Bridgestone’i tugirõnga eelised?
  • Sõiduvahend võib jätkata stabiilset ja mugavat sõitu veel vähemalt 80 km kiirusega 80 km/h pärast rehvi lõhkemist, isegi kui rehvirõhk langeb alla nulli. Rehvidega RAV4X võib sõita 160 km kiirusega 90 km/h.
  • Rehvide omadusi ei mõjuta ka nende täielik täispumpamine.
  • Tagavararehvi pole enam vaja.
  • Pole vaja vahetada rehvi ohtlikes tingimustes tee ääres.
  • Bridgestone’i tugirõngast võib ühendada standardse rehvi ja tavalise veljega*.
* Enne kasutamist peab rehvile olema kinnitatud Bridgestone’i tugirõngas ja rehvi külgedel peavad olema tugirõnga märgistused. Juhul kui velg on varustatud rõhukontrolli anduriga, võib sobivate velgede valik olla piiratud.
   
   
 Bridgestone Support Ring - How it works
   

MILLISED SÕIDUVAHENDID ON VARUSTATUD SELLE SÜSTEEMIGA?
Toyota RAV4X (BS 235/55R18 99H DUELER H/T687)

KUHU PEAKSIN PÖÖRDUMA, KUI MUL TEKIB NENDE REHVIDEGA MÕNI PROBLEEM?
Pöörduge edasimüüja poole, kellel on Bridgestone’i tugirõngasüsteemi väljaõpe. Toyota RAV4X korral on Toyota volitatud teeninduste töötajad pädevad selle süsteemiga töötama.

NB! TÄHELEPANU: BRIDGESTONE’I TUGIRÕNGAGA REHVIDE VAHETUS TOYOTA RAV4X AUTODEL!

Bridgestone’i tugirõngaga rehvide vahetus RAV4X autodel nõuab spetsiaalset varustust ja väljaõpet (viide 235/55R18 DUELER H/T 687). Need rehvid on osa uuest kontseptsioonist Run-Flat. Algusfaasis tuleb kõik rehvid vahetada ainult identsete Bridgestone’i toodetud rehvide vastu. Need rehvid koosnevad veljest, Bridgestone’i tugirõngasüsteemist rehvi sees ja rehvirõhu kontrollsüsteemist (TPMS). Enne kasutamist peab TPMS olema kontrollitud, et teha kindlaks, kas selle antud signaalid on täpsed. TPMS-i seadistamiseks on vaja spetsiaalset tarkvara, sellepärast peaks rehve vahetama Toyota volitatud teeninduskeskuses.