Sellel pildil kujutatakse mootorrattureid oma Bridgestone'i rehvidega mootorrataste juures seismas, samal ajal kui päike loojub.

Tutvuge kogu valikuga

ÜLIM SOORITUSVÕIME VÕISTLUSRAJAL

Maailmatasemel võidusõidurehvid, mis hõlmavad uusimaid tehnoloogia edusamme, et tagada rajal suurepärane haarduvus ja juhitavus.

SUUREPÄRANE HAARDUVUS NII VÕISTLUSRAJAL KUI KA MUJAL

Kogege Bridgestone’iga oma sportmootorratta potentsiaali. See spetsiaalne tootevalik keskendub haarduvusele, märjal teel toimimisele ja kulumise vähendamisele.

PIKK JA MUGAV SÕIT

Suurendage oma enesekindlust maanteel Bridgestone’i matkarehvide abil. Pakkudes suurepärast toimivust märjal teel, juhitavust kuival teel ja pikemat rehvi kasutusiga.

TÄIUSLIK VALIK LINNAS SÕITMISEKS

Reisige linna peal enesekindlalt Bridgestone’i motorollerirehvidega. Need rehvid, mis sobivad ideaalselt linnasõiduks, on töökindlad aastaringselt ja vastupidavad.

REHVID, MIS ON VALMISTATUD JUST MOOTORRATASTELE MÕELDES

Hankige kohandatud Bridgestone’i rehve, mis vastavad iga mootorratta vajadustele, olgu see siis suurepärane läbisõit, juhitavus või mugavus.

PÜSIVALT HEA SOORITUS NII MAANTEEL KUI KA MAASTIKUL

Olenemata sellest, kas sõidate tuhandeid kilomeetreid mööda riiki või avastate kaugemaid maid, on Bridgestone’i seiklusrehvid ideaalsed igaks reisiks.

MITMEKÜLGSED REHVID IGAT TÜÜPI MAASTIKU JAOKS

Toimivus, mitmekülgsus ja tipptehnoloogia võimaldavad Bridgestone’i maastikurehvidel aidata teil vallutada igat tüüpi maastikku.

LISATEAVE