Battlax-racing-cr11

VÕIDUSÕIT MOOTORRATTAREHV
alt text
Lohista selle rehvi pööramiseks

Battlax-racing-cr11

VÕIDUSÕIT MOOTORRATTAREHV
Lohista selle rehvi pööramiseks
  • Proven winning tyre
  • Consistent performance over lifetime of tyre
  • Fast warm-up capabilities
  • Feedback and precision
Loe lähemalt Loe vähem

Laadi alla Battlax-racing-cr11 Rehvimõõtude tabel

Laadi CR11 rehvimõõtude tabel alla

Tehnoloogiad

VARIATIIVNE MONOSPIRAALNE VÖÖ (V-MS-BELT)

MONOSPIRAALNE VÖÖ (MSB)

VÄHEM SOOJENEMIST SÕITMISE AJAL, ROHKEM STABIILSUST

Rehvi ringjoonele mähitud kerged ja vastupidavad nöörid tagavad sujuva haarduvuse. See aitab kaasa suurele jõudlusele, vähendades kaalu, parandades haarduvust, pöörlemisstabiilsust, sooritust suurel kiirusel ja amortisatsiooniefekti.

3-KIHILINE TURVISESEGU

3-KIHILINE TURVISESEGU

Bridgestone’i täiustatud 3-kihiline segutehnoloogia teie esirehvi jaoks. Topeltsegu turvise keskel on kõva, et tagada tugeval pidurdamisel stabiilsus, lineaarne juhitavus ja suur läbisõit. Õlgadel on segu pehme ja kleepuv, et tagada maksimaalne haarduvus kurvides ... kuni täieliku kaldenurgani.

KÕRGPINGULDATUD NÖÖRI PLATVORMIL (HTSPC) PÕHINEV KONSTRUKTSIOON

PAREM IGAKÜLGNE JUHITAVUS

Terasnööri materjal on valmistatud eraldi kummiisolatsiooniga sisemistest filamentkiududest, millel on kõrge soojusjuhtivus, mis parandab soojusülekannet ja vähendab kummi lõhkemise ohtu. Funktsioonid tagavad suurel kiirusel stabiilsuse, haarduvuse, summutuse ja vastupidavuse.

Eelised ja omadused

Bridgestone Battlax R10

Uskumatu külghaarduvus seab stabiilsuse, tasakaalu ja kõrgetasemelise kurvisõidu standardi.

Bridgestone Battlax R10

Minimaalset libisemist tagav kujundus võimaldab luua uut, pehmemat segu, mis parandab veelgi haarduvust kogu temperatuurivahemikus.

Bridgestone Battlax R10

Monospiraalse vöö (MS-BELT) konstruktsioon minimeerib sisemist hõõrdumist, et tagada suurem stabiilsus ning järjepidevus kogu võistluse ja rehvi eluea jooksul.

Bridgestone Battlax R10

Äsja väljatöötatud segu parandab oluliselt rehvi soojenemist ja pikendab rehvi eluiga.

Bridgestone Battlax R10

Vähendatud jäikus maksimeerib kontaktitunnetust, vähendades samal ajal sõltuvust koormusest.

Bridgestone tõi turule oma uusima Superbike’i silerehvi, mis on varustatud uusima tipptasemel võidusõidutehnoloogiaga. V02 pälvib sõitjate tähelepanu üle kogu maailma. Kui neid proovite, siis te enam vanade juurde tagasi ei pöördu. Rehvide konstruktsiooni sisestatud lisarihm optimeerib kontaktpunkti, et pakkuda kurvides hämmastavat haarduvust.

Õigusteave

Hoiatus: Kõik NHS-i (not for highway service) tüüpi mootorrattarehvid on mõeldud ainult võidusõiduks ja neid ei saa kasutada avalikel teedel. Seetõttu ametlikku heakskiitu ei ole. Palun tutvuge võidusõidu- või maastikusõidurehvide valikuga ja/või võtke ühendust kohaliku edasimüüjaga.

LISATEAVE