Suurel ehitusplatsil töötavad mitmed liigendkallurid

Bridgestone’i esmaklassiline kommerts- ja tööstusrehvide sari igat tüüpi maastikule ja sõidukitele

Mõeldud suurte koormuste ja mitmesuguste rakenduste jaoks

Bridgestone'i tööstuslikud rehvid on konstrueeritud nii, et need kuluvad ühtlaselt ja tagavad suurepärase kurvide läbimise, stabiilsuse ja mugavuse isegi raskete koormate vedamisel.

SUUREPÄRANE VEOJÕUD, MUGAVUS JA PIKAAJALINE TOIMIVUS

Uuenduslikud tehnoloogiad tagavad, et Bridgestone’i karjääri- ja ehitustehnika rehvid on tuntud tõhususe parandamise, seisakuaegade vähendamise ja investeeringutasuvuse suurendamise poolest.

ERAKORDNE LÕIKEKAHJUSTUSTEKINDLUS, VEOJÕUD JA STABIILSUS

Ükskõik milline pind, mistahes eesmärk. Bridgestone'i rehvid pakuvad silmapaistvat stabiilsust ja veojõudu, et ületada allmaakaevandamise jaoks vajalikud erinevad kuumuskindluse nõuded.

PARANENUD TOOTLIKKUS IGAT TÜÜPI MAASTIKUL

Bridgestone’i karjääride jaoks mõeldud tooted on vastupidavad ja mitmekülgsed, et teie juhtidel oleks ohutu ja teie sõidukid jätkaksid töötamist.

Vaadake rehvid sõiduki alusel

RATASLAADURIREHVID

Alates lumekoristusest kuni allmaakaevandamiseni – meie turviste ja suuruste valik tähendab, et pakume rehve igat tüüpi rataslaadurite jaoks.

Liigendkallurid

Alates isepuhastuvatest turvisemustritest poristel pindadel navigeerimiseks kuni suletud kompaktsete turvisteni kiviste tingimustega toimetulekuks – meil on teie liigendkalluri jaoks sobivad rehvid

Jäiga kerega kallurid

Veojõud, stabiilsus, vastupidavus ja mugavus on Bridgestone'i jäiga kerega kallurite rehvide standardomadused.

Allmaaveoautod

Meie suurepärase lõikekahjustusekindluse, stabiilsuse ja veojõuga kujundatud LHD-laadurite rehvid on teie maa-aluse töö tõhusaks muutmisel otsustava tähtsusega.

Teehöövlid

Ükskõik, kas lükkate lund, töötate jäisel pinnal või valmistate ette teetöid, meie teehöövlirehvid tagavad madala vibratsioonitaseme, kõrge stabiilsuse ja hea haarduvuse.

Skreeperid

Hea haarduvus, flotatsioon ja külgstabiilsus muudavad Bridgestone’i skreeperirehvid ideaalseks pehmete ja mudaste pindade jaoks.

Ekskavaatorid

Meie spetsiaalselt valmistatud kumm, laiad lõhed ja korrapärane turvisemuster tagavad, et Bridgestone’i ekskavaatorirehvid on lõike- ja ülekuumenemiskindlad.

Tihendajad

Bridgestone’i asfaldirullide rehvid on konstrueeritud nii, et jaotatakse rõhk ühtlaselt tihendatud pindadele ja kasutatakse ainulaadset kuumusele vastupidavat kummisegu.

Kraanad

Bridgestone’i maastikukraana rehvid on loodud pakkuma optimaalset kontaktrõhku isegi suure koormuse korral ja ebatasasel maastikul, et parandada stabiilsust ja ohutust.

KÄRUTÕSTUKIREHVID

Projekteeritud taluma rakendatud koormusjõudude kõrget sagedust ja tagama pikaajalist toimivust.

LIIKURVIRNASTITE JA KAHVELTÕSTUKITE REHVID

Säilitage stabiilsus ja kuumuskindlus kõikuvate koormuste ja kiiruste ajal

LISATEAVE