An articulated dump truck equipped with Bridgestone off-the-road tyres working in a large quarry

Parandage oma tõhusust, vähendage seisakuid ja suurendage investeeringutasuvust

Alates lumekoristusest kuni allmaakaevandamiseni – meie turviste ja suuruste valik tähendab, et pakume rehve igat tüüpi rataslaadurite jaoks.

Ükskõik, kas lükkate lund, töötate jäisel pinnal või valmistate ette teetöid, meie teehöövlirehvid tagavad madala vibratsioonitaseme, kõrge stabiilsuse ja hea haarduvuse.

Alates isepuhastuvatest turvisemustritest poristel pindadel navigeerimiseks kuni suletud kompaktsete turvisteni kiviste tingimustega toimetulekuks – meil on teie liigendkalluri jaoks sobivad rehvid

Hea haarduvus, flotatsioon ja külgstabiilsus muudavad Bridgestone’i skreeperirehvid ideaalseks pehmete ja mudaste pindade jaoks.

Meie spetsiaalselt valmistatud kumm, laiad lõhed ja korrapärane turvisemuster tagavad, et Bridgestone’i ekskavaatorirehvid on lõike- ja ülekuumenemiskindlad.

Bridgestone’i asfaldirullide rehvid on konstrueeritud nii, et jaotatakse rõhk ühtlaselt tihendatud pindadele ja kasutatakse ainulaadset kuumusele vastupidavat kummisegu.

Bridgestone’i maastikukraana rehvid on loodud pakkuma optimaalset kontaktrõhku isegi suure koormuse korral ja ebatasasel maastikul, et parandada stabiilsust ja ohutust.

Parem tootlikkus igat tüüpi maastikul

Veojõud, stabiilsus, vastupidavus ja mugavus on Bridgestone'i jäiga kerega kallurite rehvide standardomadused.

LISATEAVE