This image shows a bird's-eye view of a picturesque landscape with a city in the distance and a winding empty road.

Avastage kogu valik

Valitse oma teekonda, Ava oma tajud

Turanza on preemium suverehvisari, mis annab juhtidele kindlustunde ja kontrolli, et oma reis nii märgades ja kuivades tingimustes edukalt lõpuni sõita.

Valitse oma teekonda, kogu talve jooksul

Talverehvisari Blizzak sobib soojadest karmide talvetingimusteni. Juhid võivad olla kindlad, et Blizzak aitab neil iga talveilmaga hakkama saada ja turvaliselt reisi jätkata.

Valitse oma teekonda, mistahes aastaajal

Weather Control on kvaliteetne aastaringne rehv, millel on nii suve- kui talverehvi omadused. Weather Control aitab oma võrreldamatute omaduste ja mugavusega juhtidel aasta läbi liikumises olla.

Valitse oma teekonda, Ava oma tajud

Potenza on Bridgestone’i just sportlikule kliendisegmendile suunatud rehvisari. Ülima sõiduelamuse annavad käitumine kurvides ja otsesõidul ning pidurdusvõime kuival teekattel.

Valitse oma teekonda, mistahes maastikul

Nii teedele kui maastikule sobiv Dueler saab hakkama kõigega, mis teel juhtuda võib. Rehvide optimeeritud omadused aitavad juhte raskel maastikul ja keerulistes ilmaoludes.

Erakordne oma klassi parim kütusesäästlikkus ja märjal teekattel haarduvuse võime

Ecopia seab esikohale kütusesäästlikkuse ilma seejuures jõudluselt lõivu maksmata. Ülimadal veeretakistus muudab sõiduki kütusesäästlikumaks, tagades samas mugava teekonna.

Ole teekonna peremees – jõu oma asjadega kaugemale

Duravis on nutikas valik nii suurtele kui väikestele ettevõtetele. Väiksemad kulud, kõrge tõhusus ja head sõiduomadused kogu aasta vältel – kõik see ainult ühe komplekti rehvidega.

TALVEREHVID EKSTREEMSETES TINGIMUSTES