Weather Control A005-driveguard DriveGuard

Aastaringsed Sõiduautole / Suv / 4x4 Rehv
alt text
Drag to rotate this tyre 360-icon

Weather Control A005-driveguard DriveGuard

Aastaringsed Sõiduautole / Suv / 4x4 Rehv
Weather Control A005 DriveGuard on iga ilma rehv, mis on loodud igat tüüpi hooajaliste tingimuste jaoks, et saaksite aasta läbi samu rehve kasutada.
Drag to rotate this tyre 360-icon
  • Teenis märghaardumise eest ELi kategooriahinde A
  • Kolme mäetipu lumehelbekese sümboliga sertifitseeritud
  • Pakub sama suurt läbisõitu kui Bridgestone’i suverehvid
Loe rohkem Loe vähem

Tehnilised omadused ja eelised

See pilt näitab, et Weather Control A005 DriveGuard (iga ilma rehv) saavutas ELi kategooriahinde A, kuna sel kasutatakse NanoPro-Tech™-i tehnoloogiat.

Täiustatud muster ja rehvikoostis

Teenis märghaardumise eest ELi kategooriahinde A
TÜV SÜD, sõltumatu ja usaldusväärne rehvi- ja rattakatsetuste organisatsioon andis Weather Control A005 DriveGuard-le märghaardumise eest kõrgeima ELi kategooriahinde. Katsetulemused näitavad, et sügavad sooned ja erakordne rehvikoostis aitavad sel kiiremini seiskuda ja haarduvad märja teega paremini, et pakkuda teile aastaringselt täiustatud turvalisust ja mugavust.
See pilt näitab, et Weather Control A005 DriveGuard (iga ilma rehv) on hooajaliste ilmastikutingimuste jaoks vastupidav raamistik.

Vastupidav konstruktsioon ja turvis

Pika kasutusea jaoks
Meie insenerid lõid Weather Control A005 DriveGuard rehvi kõige vastupidavamatest materjalidest, tagamaks, et see peab hõlpsalt vastu erinevatele tingimustele ja säilitab aja jooksul sama suurepärase jõudluse. Rehvi sisekiht jaotab rõhu ühtlaselt ja absorbeerib lööke, et vähendada rehvikahjustuse tõenäosust ja pikendada rehvi kasutusiga.
See pilt näitab, et Weather Control A005 DriveGuard (iga ilma rehv) on kolme mäetipu lumehelbekese sümboliga sertifitseeritud.

Talverehvi omadused

Sertifitseeritud talvine jõudlus
Weather Control A005 DriveGuard teenis jõudluse eest pehmes talvekliimas kolme mäetipu lumehelbekese sümboli. Turvisemustris on sügavad sooned, et saavutada hea haarduvus lumega kaetud teedel, ülim märghaardumine võimaldab aga sõita sulaval lumel või jäävihmas.