Noranza 001

Südatalve rehvid Sõiduautole Rehv
alt text
Drag to rotate this tyre 360-icon

Noranza 001

Südatalve rehvid Sõiduautole Rehv
Noranza 001 on naastudega talverehv, mis on loodud subarktilises talvises kliimas esinevate äärmuslike ja muutuvate tingimuste jaoks.
Drag to rotate this tyre 360-icon
  • Täiustatud turvalisus ülesmäge või kinnisõidetud lumel sõitmisel
  • Täielik juhitavus jäätunud teeosadel ja libedatel teedel sõitmisel
  • Ainulaadne naastude paigutus haakub jääga paremaks haardumiseks
Loe rohkem Loe vähem

Tehnilised omadused ja eelised

See pilt näitab,kuidas Noranza 001 turvisemustris olevad soones pakuvad juhtidele täiendavat haarduvust ja veojõudu.

Täiustatud turvisemuster

Loodud äärmuslikeks talvisteks tingimusteks
Lume- ja jäätormidest külmumistemperatuurideni, Noranza 001 on talverehv, mis on loodud karmil talvel täiendavat kaitset pakkuma. Turvise sooned haakuvad jääkihtidega, et saavutaksite oma sõiduki üle maksimaalse juhitavuse, samal ajal kui suured tühimikud mustris püüavad lund lisahaardumise saavutamiseks.
See pilt näitab, kuidas Noranza 001 on talverehv, mis kasutab toe ja stabiilsuse tagamiseks jäika keskset ribi.

Pehme rehvikoostis ja jäik ribi

Tagab sõitmisel täieliku juhitavuse
Karmides talveilmades nõuab ülesmäkke ja käänulistel teedel sõitmine hoolikat manööverdamist. Noranza 001 rehvil on jäik keskne ribi, et aidata teil oma sõidukit paremini juhtida ja libedates olukordades kontrolli saavutada. Rehvil on ka pehme rehvikoostis, et see toimiks hästi märgadel ja kuivadel teedel ning temperatuuridel alla külmumistemperatuuri.
See pilt näitab, kuidas Noranza 001 talverehvi naastude paigutus võimaldab sellel jääga haakuda ja saavutada maksimaalse haarduvuse.

Erakordne naastu kuju ja paigutus

Täiendavaks jääga haakumiseks
Naastudega talverehvid on tuntud selle poolest, et tagavad jääl ja kinnisõidetud lumel ülima haarduvuse. Noranza 001 naastud on ainulaadse kujuga kiilasjää läbistamiseks ja paigutatud optimaalse mustriga igal ajal maksimaalne haarduvuse saavutamiseks.
See pilt näitab, kuidas Noranza 001 sisaldab kõige vastupidavamaid materjale, mis toetavad selle suurepärast talvist jõudlust aja jooksul.

Vastupidav konstruktsioon ja turvis

Pika kasutusea jaoks
Alates naastude kujust ja asetusest kuni tugeva rehvikoostiseni, lõime Noranza 001 iga funktsiooni selliselt, et ületada äärmuslik talveilm kogu hooaja vältel. Rehv sisaldab ka turvise kulumisnäidikut, mis teavitab teid, kui rehv on jõudnud kasutusea lõppu ja on aeg rehvid välja vahetada.