Potenza Race New

Car tyre
Klõpsa ja lohista Drag to rotate this tyre

Potenza Race New

Car tyre

Vallanda oma sõiduki võimsus Bridgestone esmaklassiliste rehvide Potenza Race abil. Tunne rõõmu silmapaistvast juhitavusest kuival rajal, parimast pidurdamisest kuival pinnal ja kiirest kiirendusest roheliste tulede süttimisel.

 

Klõpsa ja lohista Drag to rotate this tyre
  • Parim ringiaeg 1
  • Parim kuivpidurdus 2
  • Silmapaistev pikaealisus võistlusrajal 3
Vaata rohkem Read less

Õigusalane teatis

Katsetused, mille TÜV SÜD tegi Bridgestone tellimusel 2021. aasta novembris ja 2022. aasta märtsis rajatistes Bridgestone EUPG (Itaalia) ja Nardo (Itaalia), hõlmasid sõidukit Mercedes AMG A45s, rehvimõõduga 245/35 R19 Potenza Race, võrreldes sama valdkonna peamiste konkurentide tulemustega: Goodyear Eagle F1 Supersport R, Michelin Pilot Sport Cup 2 Connect, Pirelli P Zero Trofeo R. TUV aruanne nr 713231330.

 

1 Ringiaeg Nardo ringrajal (6115 m), kolme ringi keskmine aeg sekundites: Bridgestone (2:35,39), Pirelli (2:37,62), Michelin (2:37,87), Goodyear (2:37,89)
2 Kuiv pidurdusteekond (100 km/h kuni 0 km/h) Bridgestone EUPG juures, vahemaa meetrites: Bridgestone (32,3), Michelin (32,8), Pirelli (33,2), Goodyear (34,6)
3 Teisel kohal Nardo ringraja raja pikaealisuse poolest, hinnang %-des: Goodyear (120%), Bridgestone (100%), Pirelli (80%), Michelin (60%)

Tehnilised omadused ja eelised

Optimeeritud kontaktpunkti joonis

Optimeeritud kontaktpunkt

Tagab homogeense rõhujaotuse ja juhitavuse.

Teil võib olla maailma võimsaim sõiduk, kuid kui te ei saa optimeerida kontaktpunkti raja pinnaga, raiskate energiat ja kaotate väärtuslikku aega. Meie Potenza-rehvid on mõeldud kuumkohtade vähendamiseks ja tõhususe optimeerimiseks, võrdsustades rõhku kontaktpunkti kohal.

Tugevdatud hübriidse pealiskihi joonis

Tugevdatud hübriidne pealiskiht

Stabiliseeritud suutlikkuse tagamiseks suurtel kiirustel.

Kõik rehvid on loodud painduma, kuid see, kuidas need painduvad ekstreemse koormuse korral – st tippkiirustel, sirgel või kurvides – peab olema disainilahenduse lahutamatu osa. Meie tugevdatud hübriidne pealiskiht hoiab rehvi ümbrise suurtel kiirustel stabiilsena.

Asümmeetrilise turvisemustri ja seinanurkade joonis

Asümmeetriline turvisemuster ja seinanurgad

suurendamaks kurvides võimsust ja pidurduspotentsiaali.

Asümmeetriline turvisemuster ja seinanurgad suurendavad külgmist jäikust, et suurendada külgmist stabiilsust ja vähendada ploki deformatsiooni. Ühtlaseks soorituseks kuni viimase ringini.

Sportliku profiilikuju joonis

Sportlik profiilikuju

Suurendamaks stabiilsust ja pidurduspotentsiaali.

Rehv peab tegema paljusid asju, sealhulgas edastama jõudu ja rakendama pidurdusjõude. Hõõrdumine on ülioluline, sest toime suudavad tulla ainult teega kokku puutuvad rehviosad. Oma lisalaiuse ja suurema kontaktpinnaga võistlusrehvid Potenza Race optimeerivad pidurdustõhusust kuival pinnal.

Ülivastupidava ühendi joonis

Ülivastupidav ühend

Hõõrdumise vastu, et tagada pikem vastupidavus võidusõidurajal.

Pool-slikk rehvid on loodud piire kompama, kuid see ei ole põhjus, miks need ei peaks kestma. Silmapaistva võistlusraja pikaealisuse tagamiseks on võidusõidurehvid Potenza Race valmistatud ülivastupidavast ühendist, mis sisaldab tugevdatud ränidioksiidi, vaigusegu ja nano-suuruses tugevdust.