Turanza T005

Suvi Sõiduautole Rehv
alt text
Click and drag Drag to rotate this tyre 360-icon

Turanza T005

Suvi Sõiduautole Rehv
Turanza T005 on suverehv juhtidele, kes tahavad olla kindlad ja säilitada hea juhitavuse nii märgadel kui ka kuivadel teedel, et oma päevaga edasi minna.
Click and drag Drag to rotate this tyre 360-icon
  • Kõige kõrgemini hinnatud rehv pidurdamiseks ja kurvis sõitmiseks märgadel teedel 1
  • Teenis ELi kategooriahinde A märghaardumise eest
  • Saavutab suurema läbisõidu, kui selle eelkäija 2
  • DriveGuard Run-Flat tehnoloogia rehvid saadaval eri suurustes
Loe rohkem Loe vähem

Tehnilised omadused ja eelised

See pilt näitab, kuidas Turanza T005 tugineb märgadel ja libedatel teedel täiustatud haarduvuse saavutamiseks NanoPro-Tech™-i tehnoloogiale.

NanoPro-Tech™ rehvikoostises

Parim töövõime märgades tingimustes
Sõltumatud rehvikatsed näitavad, et Turanza T005 ületab teisi juhtivaid rehve märgadel teedel pidurdamisel ja kurvis pööramisel. Turanza T005 eristab teistest rehvidest selle rehvikoostis, milles kasutatakse NanoPro-Tech™-i tehnoloogiat. See eksklusiivne Bridgestone’i tehnoloogia aitab kummil teel olevat vett imada, et täiustada rehvi märghaardumist.
See pilt näitab, kuidas Turanza T005 turvisemuster pakub optimaalset haarduvust märgadel teedel.

Optimeeritud turvisemuster

Täiustatud haarduvuse jaoks märgadel teedel
Turanza T005 turvisemuster aitab teil tunda end turvaliselt ja olla ettevalmistunud, kui sõidate paduvihmas või üle teel olevate märgade osade. Kõrged plokid õlapiirkonnas ja laiad vahed rehvi keskel töötavad koos, et vesi rehvipinnalt kiiresti eemaldada ja vähendada vesiliu ohtu.
See pilt näitab, kuidas Turanza T005 tugineb kahe ELi kategooriahinde teenimiseks kõige vastupidavamatele materjalidele.

Vastupidav konstruktsioon ja turvis

Suurepärased ELi kategooriahinded
Meie rehviinsenerid valisid Turanza T005 jõudlusomaduste täiustamiseks parimad materjalid. Kummi all on tugev polüester ja teras, mis parandavad juhitavust ja vähendavad veeretakistust, et aidata sõidukil kütust säästa. Need täiustused koos rehvikoostise ja turvisega teenisid Turanza T005-le märghaardumise eest ELi kategooriahinde A ja veeretakistuse eest hinde B.

Õiguslik teade

1 Märgades tingimustes pidurdamise ja kurvides keeramise kategoorias on rehvid saanud sõltumatult rehvikatsetus- ja sertifitseerimisasutuselt TÜV SÜD parima hinde. Viited: Võrreldes sama sektori 4 peamise konkurendi töövõimega: Michelin Primacy 4, Continental Premium Contact 5, Goodyear EfficientGrip Performance, Pirelli Cinturato P7. Katse tegi TÜV SÜD Bridgestone’i tellimusel ajavahemikul juunist 2018 ATP Papenburgis rehvil suurusega 205/55 R16 91V. Prooviauto: VW Golf 7. Aruanne nr [713126981].

2 Ettevõttesiseste katse põhjal 11% parem kulumisiga võrreldes eelmise tootega (Bridgestone Turanza T001 EVO).