Sellel pildil on külgvaade kommertssõidukite grupist, mis sõidab maanteel Bridgestone’i veoautorehvidega.

Tutvuge kogu valikuga.

VEOAUTOREHVID PIKAMAAVEOKS

Bridgestone'i maanteerehvid aitavad vähendada kütusekulu, süsinikdioksiidi heitkoguseid ja sõidukite grupi omamise kogukulusid, tegemata järeleandmisi rehvi toimivuses.

VEOAUTOREHVID PIIRKONDLIKUKS VEOKS

Bridgestone’i mitmekülgsed rehvid kasutavad uusimaid tehnoloogiaid, et saavutada silmapaistev läbisõit, haarduvus ja vastupidavus paljudes rakendustes.

BUSSIREHVID LINNAS SÕITMISEKS

Bridgestone’i linnarehvid tulevad toime linnasõidu tüüpiliste väljakutsetega, et tagada mugav ja jätkusuutlik linnasõit.

REISIBUSSIREHVID LINNADEVAHELISEKS SÕIDUKS

Bridgestone’i reisibussirehvide aastaringne võimekus loob mugava kogemuse nii juhile kui ka reisijale.

Home Teaser Image

TUTVUGE BRIDGESTONE’I DURAVIS R002 REHVIVALIKUGA.

VEOAUTOREHVID LINNADEVAHELISEKS JA LINNASISESEKS VEOKS

Bridgestone’i rehvid väikese ja keskmise suurusega veoautodele pakuvad mitmekülgsust ja vastupidavust, mida ettevõtted vajavad, et tagada õigeaegne kohaletoimetamine linnades ja nende ümbruses.

VEOAUTOREHVID SEGAVEDUDEKS JA -TÖÖDEKS

Bridgestone’i kergete maantee- ja maastikutingimuste rehvid on mõeldud ehitus- ja tsiviilehituse transporditööstusele ning pakuvad suurepärast veojõudu, läbisõitu ja vastupidavust.

VEOAUTOREHVID TÖÖKOHTADE JAOKS MAASTIKUL

Bridgestone’i raskete maantee- ja maastikutingimuste rehvid sobivad ideaalselt raskete koormate käsitsemiseks keerulistes tingimustes, ehitustööplatsidel, kaevandustes või karjäärides.

REHVID ERINEVATEKS TALVEOLUDEKS

Bridgestone’i talverehvid pakuvad suurepärast toimivust ja täpset juhitavust, et tuua juhtidele meelerahu rasketes jää- ja lumeoludes sõites.

Home Teaser Image

TUTVUGE BRIDGESTONE’I ECOPIA H002 REHVIVALIKUGA.

Teid võib huvitada ka ...

Fleetcare

Lahendus teie äritegevuse tõhustamiseks ühelt liikuvuspartnerilt. Loodud vastavalt teie vajadustele, kasutades modulaarset ja paindlikku lähenemist. Täna end tõestanud. Homsest ees.

Sellel pildil on kujutatud autokoondisi, mis saaksid kasu Bridgestone’i täielikust rehvihoolduse mobiilsuse lahendusest.
Bandagi protekteerimislahendused

Bandag, ülemaailmne protekteerimislahenduste liider, ühendab endas üle 60-aastase tööstuse kogemuse kompromissitu pühendumisega ohutusele, töökindlusele ja jätkusuutlikkusele. Meie mitmekesine tootevalik pakub uute esmaklassiliste rehvide omaga võrreldavat läbisõitu ja toimivust murdosa hinnaga, vähendades teie rehvi kogukulu kilomeetri kohta.

Bandagi võtmevisuaal
Originaalvarustus

Bridgestone’i originaalvarustuse rehvid toetavad veoautode ja busside ainulaadseid omadusi, et aidata neil saavutada suurepärast jõudlust. Vaadake uusimaid Bridgestone’i originaalrehve uutele keskmistele ja rasketele transpordivahenditele.

Sellel pildil on kujutatud rivis kommertssõidukite grupi sõidukeid, mis sõltuvad Bridgestone’i originaalrehvidest.

LISATEAVE