Andke oma äritegevusele kiiresti hoogu juurde

Integreeritud rehvide ja masinapargi haldamise süsteem

Lahendus teie äritegevuse tõhustamiseks ühelt liikuvuspartnerilt. Loodud vastavalt teie vajadustele, kasutades modulaarset ja paindlikku lähenemist. Täna end tõestanud. Homsest ees.

REHVIDE HALDAMINE

Kohandatud rehvihalduslahendused, mida toetavad tipptasemel tehnoloogia ning mugavad süsteemid ja protsessid.

MASINAPARGI HALDAMINE

Äritegevuse tulemuslikkuse optimeerimine Webfleetiga, Euroopa masinapargi haldamise lahendusega number üks.

INTEGREERITUD LAHENDUSED

Rehvide ja masinapargi haldamise lahenduste kombineerimine maksimaalse mugavuse tagamiseks ja lisaväärtuse andmiseks teie masinapargile.

AVASTAGE FLEETCARE

FLEETCARE’i EESMÄRGID

Omamiskulude vähendamine

Saavutage sääst kogu oma tegevuses tänu ennetavale hooldusele, varade optimaalsele kasutamisele ja kütusesäästuprogrammidele.

Kliendirahulolu maksimeerimine

Aitame teil pakkuda oma klientidele prognoositavat teenust, mis maksimeerib tööaega ja tõhustab töövoogude juhtimist.

Aja säästmine

Täiustage oma protsesse, vabastage ressursse ja säästke väärtuslikku aega, et oma äritegevust edendada.

Masinapargi vastavuse tagamine

Fleetcare’i abil tagame, et teie varad on heas seisukorras ning pakume teile vajalikku tuge liiklus- ja transpordieeskirjade täitmiseks.

Ohutuse ja kindlustunde tagamine

Tänu ennetavale rehvihooldusele tagame, et teie vara püsib ohutu ja turvaline. Vara jälgimine 24/7 ja sõidukite diagnostika reaalajas.

Kestliku tuleviku ehitamine

Marsruudi optimeerimine, keskkonnasõbralik sõitmine, rehvide mitu eluiga ... Fleetcare pakub terviklikke lahendusi kütuse säästmiseks ja ökoloogilise jalajälje vähendamiseks.

REHVIDE HALDAMINE

Meie rehvihalduslahendused on välja töötatud selleks, et vähendada rehvide omamiskulusid, hoida teie sõidukid teel ja tagada teile ülim mugavus. Kuna iga tegevus on ainulaadne, jälgime pidevalt teie vajadusi ning selgitame välja parimad tooted, teenused ja lahendused teie masinapargi jaoks. Kasutame tipptasemel tehnoloogiat, täiustatud rehvihaldussüsteeme ja professionaalset teenusepakkujate võrgustikku, et tagada maksimaalne väärtus teie ettevõtte edukuse tõhustamiseks.

MASINAPARGI HALDAMINE

Optimeerige oma äritegevuse tulemuslikkust Webfleetiga, Euroopa masinapargi haldamise lahendusega number üks. See on välja töötatud eesmärgiga muuta teie sõidukite- ja sõiduandmed sisukaks, et saaksite jälgida oma vara, suurendada tootlust ja vähendada kulusid. Meie portfelli kuuluvad ka spetsiaalsed lahendused keskkonnasäästlikuks ja ohutuks sõiduks, optimaalseks töövooks/sõidumeeriku kasutamiseks/elektriliste sõidukite haldamiseks jm. Saame hõlpsasti integreerida Webfleeti ja oma partnerrakendused teie olemasolevatesse ettevõtte süsteemidesse, et muuta teie tegevus veel tõhusamaks.

INTEGREERITUD LAHENDUSED

Fleetcare’i abil saate ühendada meie rehvide ja masinapargi haldamise tööriista tugevused üheks lahenduseks. Lisaks mugavusele, mida annab suhtlemine ühe partneriga, tagab see tänu kombineeritud andmete võimekusele ka lisaeelised. Pakume teile modulaarset ja paindlikku lahendust, et saaksite oma vara nutikalt, andmepõhiselt ja automatiseeritult hallata. Fleetcare muudab rehvide jälgimise ja hoolduse ühendatuks ja prognoositavaks, suurendab kütusesäästlikkust kogu teie masinapargis ja pakub teie haagiste jaoks spetsiaalseid lahendusi. Just sel viisil anname teie äritegevusele kiiresti hoogu juurde.