Sõiduauto-, 4x4 ja mikrobussirehvid

Avastage kogu valik

This image shows a bird's-eye view of a picturesque landscape with a city in the distance and a winding empty road.

Turanza

Valitse oma teekonda, Ava oma tajud
Turanza on preemium suverehvisari, mis annab juhtidele kindlustunde ja kontrolli, et oma reis nii märgades ja kuivades tingimustes edukalt lõpuni sõita.

Blizzak

Valitse oma teekonda, kogu talve jooksul
Talverehvisari Blizzak sobib soojadest karmide talvetingimusteni. Juhid võivad olla kindlad, et Blizzak aitab neil iga talveilmaga hakkama saada ja turvaliselt reisi jätkata.

Weather Control

Valitse oma teekonda, mistahes aastaajal
Weather Control on kvaliteetne aastaringne rehv, millel on nii suve- kui talverehvi omadused. Weather Control aitab oma võrreldamatute omaduste ja mugavusega juhtidel aasta läbi liikumises olla.

Potenza

Valitse oma teekonda, Ava oma tajud
Potenza on Bridgestone’i just sportlikule kliendisegmendile suunatud rehvisari. Ülima sõiduelamuse annavad käitumine kurvides ja otsesõidul ning pidurdusvõime kuival teekattel.

Dueler

Valitse oma teekonda, mistahes maastikul
Nii teedele kui maastikule sobiv Dueler saab hakkama kõigega, mis teel juhtuda võib. Rehvide optimeeritud omadused aitavad juhte raskel maastikul ja keerulistes ilmaoludes.

Ecopia

Erakordne oma klassi parim kütusesäästlikkus ja märjal teekattel haarduvuse võime
Ecopia seab esikohale kütusesäästlikkuse ilma seejuures jõudluselt lõivu maksmata. Ülimadal veeretakistus muudab sõiduki kütusesäästlikumaks, tagades samas mugava teekonna.

Duravis

Ole teekonna peremees – jõu oma asjadega kaugemale
Duravis on nutikas valik nii suurtele kui väikestele ettevõtetele. Väiksemad kulud, kõrge tõhusus ja head sõiduomadused kogu aasta vältel – kõik see ainult ühe komplekti rehvidega.

Noranza

TALVEREHVID EKSTREEMSETES TINGIMUSTES

Leia edasimüüja

Edasimüüja otsimiseks sisestage sihtnumber või linn

This image shows an empty road in a green landscape.