Teel Tokyosse

Bridgestone on ainus ülemaailmne olümpia- ja paraolümpiamängude partner, mille peakorter asub Tokyos, mistõttu pühendume kauaoodatud spordietendusele kõigi oma jõududega. Oleme ääretult uhked oma saadikute üle ja tunnustame nende järeleandmatut rasket tööd, pühendumust ja visadust, mis on neid selle hetkeni toonud. Oleme väga uhked, et nad on meie Bridgestone’i meeskoona liikmed.

Soovime kõigile meie saadikutele, kes Tokyo 2020 mängudest osa võtavad, palju edu.

Stardiplokist basseini sukelduv Bridgestone suursaadik Gregorio Paltrinieri

Olümpiamängude aasta Olümpiamängude reklaam

Keegi pole sündinud olümpiavõitjaks. Nad on valmistatud enamast, kui ainult jõust ja kiirusest – lisaks on veel keskendumine ja kestvus. Bridgestone teab seda. Nad hoiavad inimesi õigel rajal, aitavad püsida kursil ja hoida tähelepanu eesmärgil. Vaatamata kõigele.

Vaata kohe
Please fill in an alt
Please fill in an alt
Please fill in an alt
Please fill in an alt
Please fill in an alt

Kaadri taga. Meie saadikule meeldis olümpiamängude telereklaami salvestamine väga. Ta leidis, et see kujutas tõetruult tema teekonda sportlasena ja talle meeldis sellest osaleda. Peaaegu sama palju kui meile meeldib seda vaadata.

Aitame teostada parimaid võimalikke olümpiamänge

Valgustatud olümpiarõngad ja ilutulestik

Meie panus 2020. a Tokyo olümpiamängudesse

Oleme ääretult uhked, et saame aidata kaasa tõenäoliselt kõige tõhusamatele ja kestvamatele mängudele, meie sportlastele, fännidele ja korraldajalinnale. Varustame oma toodetega kõiki Tokyo 2020 autopargi sõidukeid. Lisaks võtavad vabatahtlikena osa tuhanded meie töötajad.

Tokyo 2020 Veespordikeskuse arvutikujutis

Täiustatud maavärinakaitse

Kummispetsialistina aitab Bridgestone tagada Tokyo 2020 olümpia- ja paraolümpiamängude võistluspaikade maavärinakindlust. Paigaldasime uutesse püsirajatistesse, kus toimuvad ujumis-, vettehüpete-, kujundujumis-, võrkpalli- ja ratastoolikorvpallivõistlused, seismilise isolatsiooni tehnoloogia.

Loe veel
Barjäärideta juurdepääs bussile

Tõketeta pääs bussile

Bridgestone arendab koos töörühmaga Jaapanis välja uut äärekivilahendust, mis võimaldaks bussidel äärekividele veelgi lähemale sõita. Äärekivil on erilahendusega kallak, mille vastasmõju rehvi kujuga on sujuvam ning vähendab seeläbi rehvi külgede kulumist ja vibratsiooni.

Loe veel

JÄRGIGE OMA UNISTUSI, HOOLIMATA KÕIGEST

Keegi pole sündinud olümpiavõitjaks. Olümpiavõitjaid valmistatakse. Nad on vormitud enamast kui pelgalt jõust ja kiirusest. Nad on loodud millestki muust. Nad väljendavad absoluutset keskendumist teele, mis viib nende unistusteni. Aastakümneid oleme me tunnustanud ja hoidnud neid, kes on teel. Olenemata reisist, olenemata tingimustest – see on meie kirg ja olemus. Olenemata, mis on teie eesmärk – olümpiavõit või argieesmärk – jätkake liikumist. Olge kindlad. JÄRGIGE OMA UNISTUSI, HOOLIMATA KÕIGEST

FILMI VAATAMINE
Avavees ujuja