Bridgestone

OLÜMPIAMÄNGUDE VÄÄRIKAS PARTNER

Bridgestone logo and Olympic rings on a gold medal on black background.

JÄRGIGE OMA UNISTUSI, HOOLIMATA KÕIGEST

Keegi pole sündinud olümpiavõitjaks. Nad on valmistatud enamast, kui ainult jõust ja kiirusest – lisaks on veel keskendumine ja kestvus. Bridgestone teab seda. Nad hoiavad inimesi õigel rajal, aitavad püsida kursil ja hoida tähelepanu eesmärgil. Vaatamata kõigele.

Aitame teostada parimaid võimalikke olümpiamänge

Meie panus 2020. a Tokyo olümpiamängudesse

Oleme ääretult uhked, et saame aidata kaasa tõenäoliselt kõige tõhusamatele ja kestvamatele mängudele, meie sportlastele, fännidele ja korraldajalinnale. Varustame oma toodetega kõiki Tokyo 2020 autopargi sõidukeid. Lisaks võtavad vabatahtlikena osa tuhanded meie töötajad.
Avavees ujuja

JÄRGIGE OMA UNISTUSI, HOOLIMATA KÕIGEST

Keegi pole sündinud olümpiavõitjaks. Olümpiavõitjaid valmistatakse. Nad on vormitud enamast kui pelgalt jõust ja kiirusest. Nad on loodud millestki muust. Nad väljendavad absoluutset keskendumist teele, mis viib nende unistusteni. Aastakümneid oleme me tunnustanud ja hoidnud neid, kes on teel. Olenemata reisist, olenemata tingimustest – see on meie kirg ja olemus. Olenemata, mis on teie eesmärk – olümpiavõit või argieesmärk – jätkake liikumist. Olge kindlad. JÄRGIGE OMA UNISTUSI, HOOLIMATA KÕIGEST